anadolujet-logosu

0850 228 82 82

  
20 Temmuz 2016

Antalya’dan 5 Farklı Yeni Nokta

Yurtiçi ve Yurtdışı yüzlerce farklı noktaya uçmanızı sağlayan Anadolu Jet ayrıcalıklı seyahati garanti ediyor. Birçok uçuş noktası ile Dünya’nın her kıtasını keşfetmenizi sağlayan Anadolu Jet bu […]
8 Haziran 2016

AnadoluJet, Yolcularını VIALAND’a Uçuruyor

AnadoluJet yurtiçi ve yurtdışı birçok noktaya her gün binlerce yolcu taşıyor. Misafirlerine en kaliteli hizmeti sağlayan Anadolu Jet, seyahat hizmetleri dışında müşterilerine hayatlarının her alanında avantaj […]
1 Haziran 2016

Bu Yaz Bodrum Tatiliniz Anadolu Jet’den

Konfor, güven ve kaliteli hizmet kavramlarının tamamını benimsemiş anlayışı ve gün geçtikçe artan yatırımları ile Anadolu Jet büyümeye devam ediyor. Yolcularına avantajlı ve kaliteli uçuş imkanı […]

Yurtiçi Uçuş Noktaları

Adana
Adıyaman
Ağrı
Alanya
Ankara
Antalya
Batman
Bingöl
Bodrum
Bursa
Çanakkale
Çorlu
Dalaman
Denizli
Diyarbakır
Edremit
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Gaziantep
Hakkari
Hatay
Iğdır
İstanbul-Saw


İzmir
Kahramanmaraş
Kars
Kayseri
Kıbrıs
Kocaeli
Konya
Malatya
Mardin
Muş
Nevşehir
Ordu Giresun
Samsun
Siirt
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tokat
Trabzon
Uşak
Van
anadolujet-ucak-bileti

anadolujet-ucak-bileti

Anadolujet Uçak Bileti

Son yıllarda çok sayıda yeni havayolu firması faaliyete başladı. Genel olarak dünya üzerinde havayolu ulaşımının daha fazla tercih edilmeye başlamasıyla birlikte talep arttı ve yeni kurulan firmalar da bu sektör içerisinde hizmet vermeye başladı. Bazı firmalar sektörde yeni bir atılım olarak kurulurken bazıları da mevcut firmaların bir kolu olarak hizmet veriyor. Anadolujet firması da bu doğrultuda kurulan firmalardan bir tanesi. Ülkemizin en büyük havayolu firması olarak gösterilen Türk Hava Yolları’nın ticari bir atılımı olarak kurulan firma, kısa dönemde büyük bir gelişim göstererek günümüzde ki halini aldı. Türk Hava Yolları firmasının yakın dönemde daha çok yolcuya hizmet vermesi ve bazı masrafları daraltarak bu fiyatları biletlere aktarma isteğiyle birlikte, 23 Nisan 2008 tarihinde yeni bir firma kuruldu. Böylece artık Türk Hava Yolları, daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı. Ülkemizin içerisinde yer alan havalimanlarından Avrupa’ya ulaşım sağlamak isteyen kişilere Ankara ve İstanbul üzerinden aktarmalı olarak uçak bileti seçenekleri sunulmaya başlandı. Yeni bir firmaya güvenmek kolay olmadığı için kişiler Türk Hava Yolları’nın yan firması olarak kurulmuş olan bu firmaya rahatlıkla güvenebildi. İlk olarak kurulduğunda 5 uçaklık bir filo ile birlikte hizmet vermeye başlayan firma, filosundaki uçak sayısını ilk senesinde 8 uçağa çıkarmayı başardı. Hızla büyüyen firma 2010 senesinde 16 uçak kapasitesine çıkarken 2015 senesinde 29 uçakla hizmet vermiştir. Günümüzde “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla birlikte her kesim için bilet sunmaktadır.

Firmanın uçuşları günümüzde yurtiçinde düzenlenmektedir. Yurtdışında yapılan uçuşlar ise aktarmalı olarak gerçekleştirilir. Ülkemizin 45 farklı havalimanından Anadolujet ile birlikte İstanbul ve Ankara’ya karşılıklı uçuşlar düzenlenmektedir. Türkiye’nin batısından doğusuna kadar havalimanı bulunan tüm illerinden ülke içerisinde ekonomik uçuşlar düzenlenebilir. Günümüzde bilet fiyatları 45 TL seviyesinden başlamaktadır. Bu seviyede ekonomik bilet seçeneklerinin sunulması da birçok kişinin havayolunu rahatlıkla kullanması anlamına gelmektedir. Anadolu’da yer alan şehirlerimizden ülke dışına uçuşlara katılacak olan kişiler firma aracılığıyla biletlerini ekonomik bir şekilde alabilirler. Bu uçuşlar genellikle aktarmalı şekilde olur ve aktarmalarda Türk Hava Yolları’nın sunduğu tarifeler ile Avrupa’ya uçulmaktadır. Son dönemde birçok kişi yurtiçi uçuşlarda bu iki havayolu firmasını tercih etmektedir. Genel olarak havayolu firmasının sunduğu hizmetler incelendiğinde gelişmiş seviyede hizmetler görülmez. Ekonomik bir uçuş amacıyla kurulmuş olduğundan masraflardan olabildiğince kısma yapılmıştır. Bu sebeple daha kaliteli bir uçuş isteyen kişiler Türk Hava Yolları ya da diğer özel havayolu firmaları ile uçabilirler. Son döneme firmanın sunduğu hizmet hakkında yolculardan alınan geri dönüşler oldukça tatmin edici düzeydedir. Firmanın ucuz uçak bileti imkânları sunuyor olması yolcuları son derece memnun ederken diğer firmaların da fiyatları bu seviyelere çekmesi gerekmiştir. Böyle olunca yolcular artık birçok farklı havayolu firması ile ekonomik uçuşlar düzenlemektedir.

Yurtiçinde yapılacak olan uçuşlarda süre sıkıntısı çok fazla yaşanmamaktadır. Oldukça sık düzenlenen seferler olduğundan kişiler uçuş tarihlerine yakın zamanlarda biletler bulabilirler. Bulunan bu biletlerin satın alma işlemi için de genellikle alo uçak hattı sitesi kullanılır. Siteye giren kişiler Anadolu’nun hangi şehrine ulaşım sağlamak istiyorlarsa arama işlemini gerçekleştirerek satın alma imkânlarının bulunduğu biletleri görüntüleyebilirler. Sonrasında da bulunan bu biletler arasında kendileri için uygun olanları belirleyeceklerdir. Belirlenen bu biletler uygun ödeme seçenekleri ile rahatlıkla satın alınabilir. Kredi kartına taksit imkânı da sunan firma sayesinde kişiler ekonomik biletlerini avantajlı bir şekilde satın alabilirler. Herhangi bir sorunda firmanın destek ekibi de her zaman müşterilerin yanında olacaktır.

4 Yorum

 1. batuhan çolak diyor ki:

  merhabalar anadolujet ile thy uçakları aynımıdır uçuş kodları TK olarak görünüyor her ikisi içinde ilginize teşekkür ederim.

  • admin diyor ki:

   Anadolujet ve THY uçakları aynı değildir fakat Anadolujet THY’ye ait bir firmadır ve her ikisinin de uçuş kodları TK ile başlamaktadır.

 2. Fırat Karademir diyor ki:

  Mail adresime gelen bilet kampanyası üzerine girip incelediğim bu site sayesinde yaz tatili ucak biletlerimi neredeyse yarı yarıya indirimli aldım

 3. Çiğdem Ceylan diyor ki:

  AnadoluJet’in thy kalitesinde olan hizmetine hayran oldum. Bir dahaki seyahatimde yine Anadolujet’i ve Alo Uçak Hattını tercih edeceğim..

Görüş, Öneri ve Sorularınızı İletin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir