sunexpress-logosu

0850 228 82 82

  
16 Haziran 2016

Sunexpress ile İzmir 39,99 TL’den Başlayan Fiyatlara

Uçuş öncesi ve sonrası titizlikle hizmet sunan Sun Express sektörün fark yaratan firmalarından biridir. Sun Express, keyifli ve güvenli yolculuğu sizlere sağlamakla birlikte en uygun uçak […]
14 Haziran 2016

Sunexpress Londra 65,99 €’dan İtibaren !

Sun Express’in kampanyalı uçuşları devam ediyor. Tecrübeli çalışanları ve kabin ekibi ile fark yaratan firma, yurtiçi ve yurtdışı birçok destinasyonda gerçekleştirdiği uçuşlarla Dünya üzerinde her noktaya […]
9 Haziran 2016

Avrupa Ülkeleri 65,99 €’dan İtibaren !

Sun Express’in avantajlı kampanyaları devam ediyor. Uluslararası havayolu taşımacılığında başarıyla hizmet gösteren Sun Express, ucuz uçak bileti kampanyaları, yurtiçi ve yurtdışı uçuş destinasyonları ile misafirlerini bekliyor. […]

Yurtiçi Uçuş Noktaları

Adana
Alanya
Ankara
Antalya
Bodrum
Dalaman
Diyarbakır
Elazığ
Erzurum
Gaziantep
İstanbul (Anadolu)
İzmir
Kars
Kayseri
Malatya
Samsun
Şanlıurfa
Trabzon
Van

Yurtdışı Uçuş Noktaları

Agadır
Amsterdam
Basel
Berlin (Tegel)
Bremen
Bruksel
Burgas
Dortmund
Dresden
Dusseldorf
Erfurt
Frankfurt
Friedrichshafen
Fuerteventura
Geneva
Graz
Güney Tenerife
Hamburg
Hanover


Hanya
Helsinki
Heraklion
Hurghada
İbiza
Karlsruhe (Baden Baden)
Köln
Kopenhag
Lamezia Terme
Lanzarote
Las Palmas
Leipzig
Linz
Londra
Luksor
Marsa Alam
Memmingen
Milano (Malpensa)
Münih


Münster
Nürnberg
Oslo
Paderborn
Palma De Mallorca
Paris
Rodos
Saarbruecken
Salalah
Salzburg
Split
Stockholm
Strasbourg
Stuttgart
Varna
Viyana
Zürih

sunexpress-ucak-bileti

Sunexpress Uçak Bileti

Tatil beldeleri yönünden ülkemiz birçok ülkenin önünde yer alıyor. Hem güney hem de batı kıyılarında her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Türkiye, turizmden önemli bir kazanç sağlıyor. Ülkemizin önemli tatil beldeleri olan Antalya, İzmir ve Bodrum gibi noktalar da her sene kendisini geliştirerek şehre tatil için gelen kişilere daha iyi bir ortam sunuyor. Tatillerinde kişiler genellikle havayolu ulaşımını tercih ediyorlar. Karayolu ile yapılan yolculuklarda özellikle uzun sürdüğü takdirde büyük bir yorgunluk ortaya çıkabiliyor. Bu sebeple de kişiler tatile dinlenmek için giderken kısa ve konforlu bir ulaşımı tercih ediyorlar. Ucuz uçak bileti avantajları ile birlikte yolcular kısa süre içerisinde gidecekleri tatil beldesine ulaşmış oluyorlar. Sonrasında da unutamayacakları bir tatil onları bekliyor.

Tatil beldelerine yapılan havayolu ulaşımlarında kişiler farklı havayolu firmaları ile yolculuk yapabiliyorlar. Eski dönemlerde sayısı çok fazla olmayan havayolu firmaları arasından seçim yapacak olan kişilerin seçenekleri oldukça kısıtlıydı. Ancak son dönemde tatil beldelerine ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanması için çok sayıda havayolu firması faaliyete girdi. Sunexpress firması da bu doğrultuda kurulmuş olan firmalardan bir tanesi. 1989 senesinde kurulan firma, Antalya merkezli olarak kurulduğunda amacını da açık bir şekilde dile getirmiştir. Ülkemizin tatil beldelerinden Avrupa’ya tarifeli ve ekonomik uçuşlar düzenlemeyi düşünen firma tüm çalışmalarını bu doğrultuda yapmıştır. Merkezi Antalya Havalimanı olan firma, ikinci merkezini ise diğer bir tatil beldesi olan İzmir’de açmıştır. 2008 senesinde ise birçok havayolu firmasının ortak merkezi olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na da bir merkez kurulmuştur.

2010 senesinde ülkemizden direkt olarak Almanya’nın farklı noktalarına uçuşlar düzenlemeye başlayan Sunexpress, bu hizmetten oldukça olumlu dönüşler almaya başladı. Bu doğrultuda firmanın bir kolu olarak Sunexpress Deutschland firması kuruldu. Bu firma Anadolu’nun farklı kentlerinden direkt olarak Almanya’ya yolcu taşımayı amaçlıyordu. Bu doğrultuda da oldukça fazla tercih edilen firma sonrasında Kızıl Deniz, Afrika ve Kanarya Adaları’na da seferler düzenlemeye başladı. Son dönemde ise yurtdışı uçuşlarına Irak ve Bulgaristan gibi ülkeler de ilave edildi. Almanya’nın en büyük havayolu firmalarından birisi olan Lufthansa ve Türk Hava Yolları işbirliği ile kurulan firma amacına tamamen ulaşmıştır.

Firmanın filosuna bakıldığında 100’e yakın bir uçak sayısı olduğu görülmektedir. Bu uçaklardan bazıları kargo amaçlı kullanılıyor olsa da oldukça başarılı rakamlara ulaşılmıştır. Ülke içerisinde Trabzon, Erzurum, Erzincan, Diyarbakır, Adana, Kars gibi birçok farklı ile de yolcu taşıyan firma Almanya’nın en büyük kentlerine direkt uçuşlar düzenlemektedir. Almanya’da yaşayan Türk nüfusunun fazla olduğu düşünülürse yolcu sayısının da her geçen gün artış gösterdiği söylenebilir. İngiltere’ye Londra ve Avusturya’ya Viyana seferleri de son dönemde düzenlenmeye başlamıştır. Ancak bu seferlerin sıklığı diğerlerine göre daha azdır.

Uçak bileti alacak olan kişiler ilk etapta farklı havayolu firmalarının sunduğu teklifleri görmek isterler. Bunun için her firmanın sitesini gezmek yerine alo uçak hattı sitesi tercih edilebilir. Gidilecek olan şehir ve yolculuk tarihi sitenin arama kısmına eklendiğinde site sizlere tüm havayolu firmalarının tekliflerini gösterecektir. Bu liste içerisinde firmaların uçak biletlerinin fiyatlarını, uçakta yolcu sayısını ve anlık boş koltuk sayısını rahatlıkla görebilirsiniz. Sonrasında da kendiniz için en uygun bileti seçerek ödeme aşamasına geçmeniz gerekmektedir. Bu aşamada da firma sizlere birçok farklı seçenek sunarak sizlerin sorun yaşamamasını sağlamaktadır. Kredi kartı ile alışveriş yapan kişiler, taksit avantajları ile birlikte çok uygun şartlarda uçak biletlerini satın alabilirler.

3 Yorum

  1. Mehmet Demircan diyor ki:

    Geçen hafta Antalya’dan İstanbula bu siteden uçak bileti aldım. En uygun fiyatların önümde listelenmesi ve seçim imkanı çok güzeldi. Teşekkür ederim.

  2. Ayşe B. diyor ki:

    Merhaba, http://www.aloucakhatti.com üzerinden aldığım Almanya uçak biletimde düzenleme yapmama yardımcı olan çalışanlarınıza sonsuz tesekkürler

  3. Emre Birol diyor ki:

    İzmir’e aldığım biletim hem çok ucuza geldi hemde bu site üzerinden güvenli ödeme adımıyla çok rahat bi şekilde aldm.

Görüş, Öneri ve Sorularınızı İletin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir